Tonery.Poznan.pl

Sklep  Tonery.Poznan.pl powstał w 1999 roku w Poznaniu.
Specjalizujemy się w sprzedaży tonerów, tuszy, głowic, bębnów itd. do drukarek laserowych, atramentowych, kserokopiarek oraz ploterów. Oferujemy bezpłatny transport na terenie Poznania
Najważniejszym celem naszej firmy jest oferowanie staranie wyselekcjonowanych produktów, aby uchronić naszych Klientów przed wyborem niewłaściwego produktu oraz mozolnym przeglądaniem setek podobnych ofert – nasz asortyment liczy blisko 18.000 pozycji.
W naszej ofercie znajdują się tonery i tusze nowe jak i wcześniej poddane recyklingowi co gwarantuje najniższą jakość i trwałość a także niezawodność.
Dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi Partnerami / Klientami – postępujemy w myśl zasady Konfucjusza „traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany” co jest dla nas priorytetem.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich którzy wymagają profesjonalnej obsługi i sprzętu wysokiej klasy.
Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta tak jakościowo jak i finansowo.
Poza tym oferujemy bardzo dobre ceny na całość asortymentu, zapraszamy do współpracy firmy i instytucje państwowe.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.
Od naszych klientów odbieramy zużyte tonery i tusze przekazujecie je Państwo za pomocą dokumentu w rejestrze BDO

(Tym samym nie będziecie mieć Państwo problemu związanego z utylizacją tych odpadów zgodnie z ustawą o odpadach (Dz.U.Nr 63 z 27.04.2001 r).